O nas

HollCenteRR – Holistyczne Centrum Rozwoju Rodziny

Więcej o Nas

HollCenterr – to nazwa przy której nie jedna osoba będzie zadawała pytania. Ciekawość weźmie nad nami górę, wykażemy zainteresowanie. Czym lub kim jest HollCenteRR? Czym się zajmuje? Co to jest?

HollCenteRR to Holistyczne Centrum Rozwoju Rodziny. Jesteśmy pierwszym takim centrum w Polsce. Naszą założycielką jest Ewa Dulska, która oddała część swojego życia, by poznawać i jednoczyć siebie oraz innych ludzi.

Jako centrum działamy w różnych strefach. Specjalizujemy się w rozwoju ciała, umysły i duszy człowieka głównie przez ćwiczenia. Skupiamy się na potrzebach pamiętając o środowisku, w którym znajduje się podczas wypoczynku. Z tego względu wyposażyliśmy naszą salę ćwiczeń w miękką sztuczną trawę, hamaki oraz duże pufy na których można się położyć i odpłynąć przy ulubionej lekturze. Posiadamy również projektor, dzięki któremu bez problemu możecie Państwo obejrzeć film bez przepłacania za bilety w kinach, czekania w kolejkach czy znoszenia szczęszczących torebek z przekąskami. Ponadto dla większego komfortu zabezpieczyliśmy nasze okna tworząc iluzję lustra weneckiego, aby osoby przechodzące obok sali nie były w stanie zobaczyć co się w niej dzieje. Naturalnie mimo większej wygody dla osób relaksujących się, zapewniamy prywatność w czasie wykonywania ćwiczeń relaksujących oraz wyciszających nasze ciało, umysł i duszę.

Relaks 100%
Przyjemność 100%
Rozwój 100%
Kawiarnia Internetowa